Vabilo na startup vikend

Spoštovani starši!

V petek in soboto (21. in 22. 10. 2022) bo na naši šoli ponovno organiziran PODJETNIŠKI STARTUP VIKEND – že tretji. Dejavnost je organizirana v okviru Javne agencije RS Slovenija »Spirit Slovenija«, pod okriljem Podjetniškega inkubatorja Perspektiva iz Postojne. Dejavnosti bo vodila računovodja Nataša Kamenšek, na sami dejavnosti pa bo prisotnih tudi nekaj učiteljev. Dejavnosti bodo potekale v petek od 16:00 do predvidoma 20:00, nato učenci odidejo domov in se v soboto ob 8:30 vrnejo na šolo, kjer bomo z delom nadaljevali. Dogodek se zaključi v soboto ob 13:00. Na šoli bo zagotovljena večerja v petek ter zajtrk ter kosilo v soboto. Vse dejavnosti so za učence brezplačne. Poglobili bomo znanje delavnice, ki je potekala v mesecu septembru in tako razvili Pravo idejo o šolskem radiu na OŠ Košana.

V nadaljevanju je prijavnica za vašega otroka, če se želi dejavnosti udeležiti. Prijavnico naj učenci prinesejo razrednikom do četrtka, 20. 10. 2022. Prilagamo vam tudi vsebino programa obeh dni.

PRIJAVNICA STARTUP VIKEND RAZREDNIKI