Velik uspeh prvošolca

Mladinski center Postojna je pripravil v času šolanja na daljavo skupaj z Društvom prijateljev mladine občin Postojna in Pivka  nagradni natečaj Karantena in jaz. Pravzaprav so prvošolci ustvarjali likovna dala še, ko so bili v šoli (pred odhodom domov in delom na daljavo), saj so se s svojo učiteljico pogovarjali, kako so lahko uspešni in lahko preprečijo različne bolezni. Učenci so tako ustvarjali, da se morajo veliko gibati, uživati zdravo in raznovrstno hrano, se redno umivati, biti veseli, razigrani … Ko so dobili dopis za natečaj, je učiteljica že imela narejene izdelke. Opremila jih je s potrebnimi podatki, jih zavila v paket in poslala v Postojno. Te dni pa smo izvedeli veselo novico, da je učenec Žiga Sušelj iz 1. razreda prejel 2. mesto v kategoriji ustvarjalcev do 10 let. Več o višini nagrade pa si lahko preberete na spletni strani Mladinskega centra Postojna.
Nagrada bo učencu Žigi podeljena predvidoma že ta mesec. ISKRENO ČESTITAMO!