Prehrana – vrtec

ALERGENIPOVEZAVA DO RAZPREDELNICE

Odjava prehrane – elektronski naslov: prehrana@os-kosana.si

JEDILNIK – VRTEC

25.9.2017

TOREK,

26.9.2017

SREDA,

27.9.2017

ČETRTEK,

28.9.2017

PETEK,

29.9.2017

ZAJTRK Ajdov kruh, kisla smetana, paprika, čaj z limono Ovseni kruh, sir, bela kava, sadje Pirin kruh, evrokrem, čaj Mlečni riž, suhe slive Beli kruh, kuhan pršut, paradižnik, čaj
DOP. MALICA Sadje Sadje Korenček in jabolko Keksi, limonada Sadje
KOSILO Fižolova juha z ribano kašo,pecivo, kompot Kolerabna krem juha, puranji zrezek v smetanovi omaki, dušen riž, zelena solata s koruzo, sok Ohrovtova enolončnica s krompirjem, jabolčna čežana, sok Bučkina juha, testenine z golažem, nariban sir, zelena solata s paradižnikom, sok Goveja juha, pečen ribji file, krompir s peteršiljem, radič z jajcem v solati, sok
POP. MALICA Keksi, sok Navadni jogurt Sadje

Grisini palčke, sok
 Dop. malico dobi prva starostna skupina. V primeru, da ni mogoče zagotoviti ustreznih živil, si pridružujemo pravico spremeniti jedilnik.* Jedi lahko vsebujejo snovi ali proizvode, ki povzročajo alergije ali preobčutljivost – Uredba EU št. 1169/2011 o zagotavljanju informacij o živilih potrošnikom, Uradni list. RS št. 6/2014. Seznam alergenov v posameznih jedeh je objavljen na oglasnih deskah vrtca.

11.9.2017

TOREK,12.9.2017  SREDA,13.9.2017  ČETRTEK,14.9.2017  PETEK,15.9.2017

Polbeli kruh, marmelada,čaj

Koruzni kruh, sir, paradižnik, čaj