Prehrana – vrtec

ALERGENIPOVEZAVA DO RAZPREDELNICE

Odjava prehrane – elektronski naslov: prehrana@os-kosana.si

JEDILNIK – VRTEC

21.1.2019

22.1.2019

23.1.2019

24.1.2019

25.1.2019

ZAJTRK Koruzni kosmiči z mlekom, banana Rženi kruh, ribji namaz, čaj Beli kruh, mortadela, olive, čaj Črni kruh,  tamar namaz, čaj Makova pletenka, kakav, jabolko
Kosilo Piščančja obara, zdrobovi žličniki, pecivo Goveja juha, goveji zrezek v omaki, široki rezanci, zelena solata s koruzo Jota, njoki z marmelado, kompot Korenčkova juha, testenine s paradižnikovo omako, jabolčna čežana Piščančja juha, kaneloni, pečen krompir, rdeča pesa v solati
POP. MALICA Grisini Sadje Sadje Keksi, sok Sadje
Dop. malico dobi prva starostna skupina. V primeru, da ni mogoče zagotoviti ustreznih živil, si pridružujemo pravico spremeniti jedilnik.* Jedi lahko vsebujejo snovi ali proizvode, ki povzročajo alergije ali preobčutljivost – Uredba EU št. 1169/2011 o zagotavljanju informacij o živilih potrošnikom, Uradni list. RS št. 6/2014. Seznam alergenov v posameznih jedeh je objavljen na oglasnih deskah vrtca.

14.1.2019

15.1.2019

16.1.2019

17.1.2019