Prehrana – vrtec

ALERGENIPOVEZAVA DO RAZPREDELNICE

Odjava prehrane – elektronski naslov: prehrana@os-kosana.si

JEDILNIK – VRTEC

21.5.2018

22.5.2018

23.5.2018

24.5.2018

25.5.2018

ZAJTRK Koruzni kruh, sirček, čaj Ocvrta jajca z BIO domačimi šparglji, čaj Beli kruh, suha salama, sveža paprika, čaj Mlečni zdrob iz BIO domačega mleka, suhe slive Polbeli kruh, evrokrem, čaj
KOSILO Prežganka, pečena puranja prsa v smetanovi omaki, dušen riž, rdeča pesa Ješprenj, sadna rolada, kompot Goveja juha, goveji zrezek v omaki, široki rezanci, zelena solata s koruzo Krompirjeva enolončnica z BIO domačimi šparglji, hrenovka kompot Korenčkova juha, pečen ribji file, krompir z blitvo
POP. MALICA Sadje Sadje Sadje Sadje Sadje
 Dop. malico dobi prva starostna skupina. V primeru, da ni mogoče zagotoviti ustreznih živil, si pridružujemo pravico spremeniti jedilnik.* Jedi lahko vsebujejo snovi ali proizvode, ki povzročajo alergije ali preobčutljivost – Uredba EU št. 1169/2011 o zagotavljanju informacij o živilih potrošnikom, Uradni list. RS št. 6/2014. Seznam alergenov v posameznih jedeh je objavljen na oglasnih deskah vrtca.

14.5.2018

15.5.2018

16.5.2018

17.5.2018