Še en nov začetek!

Začelo se je novo šolsko leto in na naši šoli je bilo med prvošolce sprejetih petnajst sončkov, ki so v jutranjem dežju skupaj s starši prinašali svetlobo. Pikapolonice, ki so jih dobili za dobrodošlico, naj bi jim prinašale srečo tudi v teh nepredvidljivih časih novega virusa. Poleg pozdravov razredničarke, ravnateljice, župana in g. Ernesta Margona, ki skrbi za preventivo v cestnem prometu, je pozdravil vse prisotne še šestošolec Ian z igranjem na violino. Učiteljica Marija pa je prvošolčkom prebrala zanimivo pravljico, ki so jo sestavili njeni lanski drugošolci in jo oblikovali v njihovo skupno  knjigo z naslovom Stari mlin in reka. Seveda pa nista na ta praznični dan manjkala tudi sladka torta in fotografiranje.

Srečno, dragi prvošolci in starši!