Vabilo na izlet – Trstelj, 8. 2. 2020

MLADINSKI ODSEK PLANINSKEGA DRUŠTVA POSTOJNA VABI NA IZLET:

na Trstelj

Trstelj je najvišji vrh, v grebenu Črnih hribov. S prostranega vrha, na katerem stojijo televizijski oddajniki je razgled razpolovljen. S severne strani vrha lepo vidimo Goriško s Sabotinom, Sveto Goro in Škabrijelom. Za omenjenimi vrhovi vidimo velik del Julijcev, bolj desno pa Trnovsko planoto in Nanos na vzhodu. Na južno stran pa vidimo Tržaški zaliv, del italijanske obale.

KDAJ: V soboto, 8. 2. 2020

ODHOD:

• ob 7:20 iz Košane (pri OŠ Košana)
  • ob 7:30 z avtobusne postaje v Pivki
  • ob 7:35 z avtobusne postaje v Prestranku
  • ob 7:45 z avtobusne postaje pri OŠ A. Globočnika (pri PTC Primorka) v Postojni

POVRATEK:

• predvidoma do 13.30 ure

TEŽAVNOST: Izlet je primeren za vse otroke od 1. razreda naprej. Hoje bo približno 2h.

POTREBNA OPREMA: Nahrbtnik, planinski čevlji, topla oblačila, kapa, rokavice.

HRANA in PIJAČA: Po lastni izbiri iz nahrbtnika (nekaj sendvičev, 1 liter negazirane pijače, suho sadje, jabolka, čokolada).

VODJA: Erika Mahnič (051 245 601)

CENA IZLETA: 10 EUR

PRIJAVE: najkasneje do četrtka, 6. 2. 2020, do 10. ure pri mentoricah na šolah: Nataša Kamenšek o-kosana.po@guest.arnes.si ali na elektronski naslov: erikamahnic@gmail.com. Za odjave in naknadne prijave, ki jih sprejmemo le v primeru, da je še dovolj prostora, pokličite Eriko 051 245 601.

V primeru slabega vremena izlet odpade. O tem vas bomo obvestili na spletni strani društva (www.pdpostojna.si) ali preko sporočil najkasneje v petek, 7. 2. 2020!

Trstelj – planinski izlet – PRIJAVNICA