Ponovno smo pridobili naziv Kulturna šola

Z velikim zadovoljstvom in ponosni sporočamo, da smo kot šola uspešno kandidirali za pridobitev naziva “KULTURNA ŠOLA” za obdobje 2019-2024.

S pestrim udejstvovanjem na številnih raznolikih kulturnih področjih smo dokazali nadpovprečne aktivnosti in uspehe. Naziv Kulturna šola nam pomeni potrditev odličnega dela na tem področju, obenem pa tudi zavezo, da s svojim znanjem in aktivnostmi tudi v prihodnje prispevamo h kulturnim dogodkom in tako krepimo vzgojo za kulturo naših učencev, naše lokalne skupnosti.

Naša šola je tudi nominirana za NAJBOLJ KULTURNO ŠOLO leta 2019.

Priznanja šolam – prejemnicam naziva, bodo podeljena v petek, 20. septembra 2019, v Mokronogu. POVEZAVA na program

 

Več na POVEZAVI

 

(Skupno 76 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli